معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی

دفتر نوسازی و تحول اداری

اداره آموزش

<<  راهنمای آزمون آنلاین>>

1- ابتدا وارد سامانه آزمون به آدرس : www.exam.mstkaraj.ir  شوید.

2- در صفحه اول با نام کاربری (شماره پرسنلی) و رمز عبور پیشفرض (کدملی) وارد شوید.

3- در صورتی که کدملی(اسم کاربری) و رمز عبور(عدد یک1) را درست وارد کرده باشید ، وارد صفحه ای شدید که باید کد آزمون مورد نظر را وارد نمایید .

4- پس از وارد شدن به صفحه اصلی سمت راست منوی آزمون را مشاهده می نمایید.

5- پس از انتخاب گزینه آزمون وارد صفحه ورود به آزمون می شود که با زدن دکمه شروع آزمون، آزمون شما با زمان تعیین شده آغاز می شود.

6- در صورتی که جواب سوالی را شک داشتید روی پاسخ سفید کلیک نمایید و سپس ارسال پاسخ را کلیک نمایید تا به سوال بعدی بروید.

7- پس از اتمام سوالات جدولی نمایش داده می شود که مجدد می توانید سوالاتی که پاسخ سفید دارند را انتخاب کرده و پس از مشاهده سوال جواب مورد نظر را انتخاب کرده و ارسال پاسخ را کلیک نمایید، این کار را ادامه دهید تا جدول نهایی کامل و بدون پاسخ سفید باشد در نهایت روی گزینه پایان کلیک نمایید تا نتیجه آزمون مشخص شود.

8- تمامی مراحل فوق زمانی قابل اجراست که مدت زمان آزمون شما تمام نشده باشد .

9- در زمان انجام آزمون به هیچ عنوان مرورگراینترنت نباید بسته شود .

10- آزمونهای مجازی از تاریخ 22 آذرماه لغایت 26 آذر ماه خواهد بود که تاریخ آزمون و کد مربوط به هر یک از کاربران مجزا می با شد. لذا هر نفر صرفا در روز مشخص و با کد اختصاصی خود که متعاقبا اعلام می گردد ، مجاز به شرکت در آزمون بوده و در غیر این صورت علیرغم شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی هیچ گونه صدور گواهی برای فرد انجام نمی پذیرد .

11-آزمون در ساعت و تاریخ اعلام شده آغاز و راس ساعت مقرر پایان خواهد یافت .لذا کسانی که در موعد مقرر آزمون ندهند . غیبت منظور میگردد.

12-در زمانهای برگزاری آزمون در صورت هرگونه مشکل و یا سوال، از ساعت 9:30 لغايت 17:30 میتوانید با شماره های 02632221769 و 02632204565 (مرکز آزمون) تماس بگیرید.